Покрівельна воронка з ПВХ Ø 82 мм H 400 мм Eterno Ivica код A014040082

Водостічна воронка з ПВХ

Як при влаштуванні нового покрівельного пирога, так і при ремонті плоских покрівель із застосуванням будь-яких паро- і гідроізоляційних матеріалів використовують різні покрівельні аксесуари. Основним покрівельним аксесуаром є покрівельні воронки, які призначаються для збору / відведення стічної талої і дощової води з поверхні покрівель.

«Рувітекс Україна» пропонує широкий асортимент продукції, що випускається і повний набір комплектуючих елементів для гідроізоляції Ваших об'єктів. Ми можемо запропонувати Вам воронки їх ПВХ висотою 250-600 мм і діаметром 63-160 мм з вертикальним випуском.

Вертикальна воронка являє собою фартух, жорстко спаяний з циліндричною частиною з ребрами, які забезпечують повну герметизацію циліндричної частини воронки в трубі. Воронка не тільки має відмінну пластичність, вона також володіє прекрасними фізичними і хімічними характеристиками, УФ стійка.

Виробництво Італія.
Виготовлена з модифікованого ПВХ, який має високу стійкість до низьких температур (гнучкість при -40 ° С). Ідеально сумісні з будь-яким видом ПВХ-мембрани.
Фланець повністю гладкий для ідеального з'єднання з гідроізоляційним листом.

Характеристики ПВХ воронки:

 
Тип комплектуючого
Водостічна ПВХ воронка
Колір
Світло-сірий
Довжина
400 мм
Діаметр
82 мм
Діаметр фартука 320 мм
 

Застосування:

ПВХ воронки використовують для дренажу опадів з плоских покрівель. Покрівельні воронки забезпечують безперешкодне видалення вологи з поверхні покрівельного килима, запобігаючи застію води на гідроізоляційному покритті.

Застосовується для водовідведення: на експлуатованих (наприклад, зелена покрівля) і не експлуатованих покрівлях, в паркінгах, на терасах, балконах.

Важливою перевагою наших воронок можна віднести стійкість до УФ-випромінювання, атмосферних впливів і перепадів температури, за рахунок чого підвищується довговічність експлуатації самої воронки, а відповідно і всієї конструкції покрівлі.

Якщо вам потрібні високоякісні аксесуари з ПВХ, купити їх ви зможете, звернувшись до компанії "Рувітекс Україна" 

Потрібна додаткова інформація для ухвалення рішення про покупку? 

    Viber message 

Ми завжди раді вашим зверненням. Відповімо на всі питання! 

Ціна від:
27,00 €/шт

Компанія ТОВ "Рувітекс Україна" пропонує вигідні умови поставки гідроізоляційних матеріалів.

Великий вибір, доступні цінові пропозиції на продаж оптом і в роздріб.

Для уточнення ціни, термінів доставки і оформлення замовлення зв'яжіться з нами зручним способом.