Геотекстиль голкопробивний щільністю 200 г/кв. м

Геотекстиль голкопробивний 200 г/кв. м

— високотехнологічний, практичний і недорогий матеріал, який має безліч варіантів застосування. Являє собою полімерне неткане полотно, яке складається з волокон, попередньо пройшли термічну обробку і сполучених між собою.

Виготовляється шляхом пропуску маси вже готової сировини з дуже тонких ниток через цілий ряд голок-гарпунів які пробиваючи масу сировини заплутують нитки між собою. На відміну від термічно скріпленого геотекстилю нитки не мають жорстких зв'язків між собою, що зумовлює значно більше подовження такого геотекстилю порівняно з термоскрепленными.

Для підвищення механічних характеристик голкопробивного геотекстилю їх піддають додатковому термічному зміцненню шляхом прокатки через гарячі валики або шляхом обдування гарячим повітрям (каландрування).

Геотекстиль голкопробивний не гниє, не схильний до дії комах і гризунів, володіє стійкістю до термоокислювальна старіння, а також високою хімстійкістю.

Функції, які виконує геотекстиль голкопробивний – це поділ, армування, дренування та фільтрація, а також їх поєднання.

Якщо вам потрібен високоякісний геотекстиль, купити його ви зможете, звернувшись до компанії "Рувитекс Україна" 

Потрібна додаткова інформація для ухвалення рішення про покупку? 

    Viber message 

Ми завжди раді вашим зверненням. Відповімо на всі питання! 

 
Застосування:
Геотекстиль голкопробивний щільністю 200 г/кв. м застосовуються в дорожньому будівництві, для дренажу, у цивільному та промисловому будівництві.
Останнім часом він, у сполученні з мембранними матеріалами, знайшов своє широке застосування в пристрої покрівлі.

Логічно припустити, що плоска покрівля буде менш стійкою до дії вологи, ніж скатна — на ній можуть утворюватися калюжі, вода з яких поступово просочується всередину. Тому для підвищення ефективності гідроізоляції використовуються геосинтетичні матеріали для плоскої покрівлі — наприклад, мембрани виготовлена з міцного і еластичного полімерного матеріалу. Однак у неї є один мінус, представлений малою стійкістю до механічних пошкоджень. Саме тому для захисту даху використовується і геотекстиль — застосування такого матеріалу дозволяє істотно підвищити довговічність покрівлі.

Отже, геотекстиль для плоскої покрівлі дозволяє захистити мембранні матеріали від зовнішніх впливів.

Застосування геотекстилю для плоскої покрівлі виправдовується його параметрами. Кращими захисними властивостями володіє неткане полотно — воно має високу еластичність, а також порівнянну
з іншими видами геотекстилю міцність. Використовувати геотекстиль для покрівлі з мембрани необхідно, щоб запобігти пошкодженню чутливого гідроізоляційного шару при контакті з бетоном, деревиною або металом, які найчастіше застосовуються при створенні плоскої покрівлі.

 
Монтаж геотекстиля для кровли 

Щоб з'ясувати, як кріпиться геотекстиль до плоскої покрівлі, варто зрозуміти, в яких умовах експлуатуватиметься конструкція даху. Виділяють наступні методи монтажу геотекстилю для покрівлі:

  • Баластний — під тиском розташованих зверху важких матеріалів;
  • Інверсійний — для кріплення використовують шар теплоізоляції;
  • Механічний — геотекстиль фіксують разом з ПВХ мембраною;
  • Клейовий — використовується в суворих кліматичних умовах.

Для підвищення ефективності смуги геотекстильного полотна з'єднуються між собою шляхом зшивання, зварювання або за допомогою скоб.

Ціна геотекстилю для покрівлі:

Виходячи з необхідних параметрів (густини, ширини рулону та обсягу замовлення), фахівцями компанії "Рувитекс Україна" протягом короткого терміну буде розрахована ціна геотекстилю для покрівлі в конкретно вашому випадку.

Яка основна різниця між геотекстилем голкопробивним і термофиксированным?

Термофіксований геотекстиль володіє більш високими прочностями на розрив, однак має більш низькі дренажні властивості, що обумовлює застосування того чи іншого виду геотекстилю в конкретному випадку.

Звертаючись до фахівців компанії "Рувітекс Україна", ви отримуєте можливість купити геотекстиль для покрівлі у Києві та інших містах України.

 

Ціна від:
20,14 грн/кв. м

Компанія ТОВ "Рувітекс Україна" пропонує вигідні умови поставки гідроізоляційних матеріалів.

Великий вибір, доступні цінові пропозиції на продаж оптом і в роздріб.

Для уточнення ціни, термінів доставки і оформлення замовлення зв'яжіться з нами зручним способом.