Ламінованій ПВХ метал

Ламінованій ПВХ метал

Ламінованій ПВХ метал - це композитний лист, виготовлений з оцинкованої сталі, який з одного боку покритий захисним лаком, а з іншого боку покритий ламінованою полімерною гідроізоляційною мембраною.  ПВХ метал виготовляється і випробовується відповідно до стандартів EN 10169 + A1 і EN 14 783.

Використання:

Виріб призначений для кріплення, фіксації і в якості кінцевих компонентів систем гідроізоляції ПВХ-мембран. Крім того, він може використовуватися в якості компонентів металоконструкцій для терас, балконів і обшивки дахів.

Інформація про продукцію:

Тип і товщина металевого листа, а також колір ПВХ-мембран залежать від вимог замовника і можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням. Стандартні оцинковані металеві листи поставляються розмірами 1000x2000 мм і 1000x3000 мм завтовшки 0,55 мм або 0,60 мм і ламінуються мембраною з ПВХ в RAL 7047, RAL 7012, RAL 7040 товщиною мін. 0,60 мм.

Особливості:

Виріб має високу стійкість шару ПВХ до впливу погодних умов, зберігає свою еластичність та гнучкість навіть при низьких температурах без необхідності будь-яких регулювань або обслуговування поверхні протягом її терміну служби. Крім того, виріб має чудову адгезію між ПВХ-мембраною та металевим листом. Це також демонструє чудову зварюваність з гідроізоляційними ПВХ-мембранами. Ламіновані сталеві листи можна обробляти за всіма звичайними технологіями (різання, згинання, формування, зварювання, гаряче повітря). Колір ПВХ-мембрани може бути адаптований до вимог замовника.

Стійкість до атмосферних впливів:

Висока стійкість ПВХ-мембрани до погодних умов визначається використанням унікальної системи стабілізації, що забезпечує відмінний захист від факторів старіння. Одночасно шар ПВХ має підвищену стійкість до вимивання водою і міграції пластифікаторів, викликаної впливом сонячного випромінювання, тому утворення тріщин пригнічується.

 

Нічого не знайдено.