Неармована ПВХ мембрана – 1,50 мм

Неармована ПВХ мембрана Ruvimat - гідроізоляційна ПВХ мембрана товщиною 1,50 мм. Стандартний розмір рулонів: 1,00х20,00 м. У рулоні 20 м2.

Покрівельна неармована компанії Ruvitex виготовлена ​​з синтетичних матеріалів, основу яких складає високоякісний полівінілхлорид. Мембрана відноситься до типу багатошарових, однак неармованих мембран. В цілому, якщо враховувати завдання, з якими повинна справлятися дана модель мембрани, армованої прошарку їй не потрібно.

Всі компоненти, що використовуються для виробництва мембран Ruvimat / Technomat - європейських виробників. Матеріали проходить перевірку якості в лабораторії заводу і виготовляються відповідно до європейських норм.


Застосування неармованої ПВХ мембрани:

Основне призначення неармованої мембрани - це створення деталей для герметизації стиків, зварених швів і кутових сполучень на вже змонтованої покрівлі.

Призначена для влаштування примикань покрівлі та виготовлення фасонних деталей / елементів в покрівельних системах.

Матеріал монтується поверх основного гідроізоляційного килима. Зварювання швів проводиться автоматичним обладнанням, ручними фенами (гарячим повітрям)
Мембрана може застосовуватися для герметизації сполучення покрівлі до різноманітних конструкцій в місцях температурних розширень.
Неармована мембрана ідеально поєднується для робіт по покрівлі з ПВХ мембранами всіх серій компанії Ruvitex.


Ruvimat-UA-Series-1--

 

 

Ціна від:
9,00
10,00

Компанія ТОВ "Рувітекс Україна" пропонує вигідні умови поставки гідроізоляційних матеріалів.

Великий вибір, доступні цінові пропозиції на продаж оптом і в роздріб.

Для уточнення ціни, термінів доставки і оформлення замовлення зв'яжіться з нами зручним способом.