Офіційне повідомлення

Офіційне повідомлення

Зверніть увагу на наступні умови використання та політику конфіденційності. Використовуючи інформацію, послуги та програми, пропоновані на сайті, користувач погоджується з умовами використання, сформульованими тут.

Відмова від відповідальності

POLYFIN AG несе відповідальність лише за збитки, якщо POLYFIN AG або один з його заступників порушили матеріальні договірні зобов'язання таким чином, що це ставить під загрозу мету контракту, або якщо збиток є результатом грубої недбалості. Відповідальність компанії POLYFIN AG за шкоду життю, кінцівкам або здоров'ю, а також за гарантії залишається незмінною.

Конфіденційність

Захист ваших даних є важливим аспектом для POLYFIN AG. Сайт розроблен відповідно до законодавства щодо захисту даних. Подробиці нашої політики конфіденційності можна знайти в однойменному розділі на сайті.

Посилання

Цей веб-сайт містить посилання на інші сайти, на які POLYFIN AG не має впливу, і за зміст та дизайн яких не несе відповідальності. Включення посилань не містять ототожнення з вмістом, відображеним на пов'язаній сторінці, і відсутності суті правильності.

Інформаційні послуги

Сайти POLYFIN AG підлягають регулярним змінам та доповненням, які служать для оновлення наданої інформації. POLYFIN AG не несе жодної відповідальності або гарантії щодо актуальності, правильності, повноти та доступності представленої інформації. Інформація та дані, представлені тут, служать користувачеві лише в інформаційних цілях та для особистого використання.

POLYFIN AG не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, включаючи втрачені прибутки, від використання інформації, що розміщується на цих сторінках. У будь-якому випадку POLYFIN AG несе відповідальність за умисну ​​або грубу недбайливу поведінку, а також у випадках обов'язкових законодавчих положень.

Авторське право

Зміст цього веб-сайту захищений авторським правом. Зберігання вмісту дозволяється лише в приватних цілях. Комерційне використання для подальшої публікації або безкоштовного розповсюдження може здійснюватися лише за погодженням POLYFIN AG.

Останнє оновлення: серпень 2015 року