Ruvitex є одним з провідних світових виробників високоякісних гідроізоляційних виробів

Ми обслуговуємо декілька тисяч клієнтів у всьому світі та поширюємо нашу продукцію у багатьох країнах світу. Ми гарантуємо своїм клієнтам високоякісні продукти з якісною функцією.


ТОВ «Рувітекс Україна» є ексклюзивним представником компанії RUVITEX INDUSTRY CORPORATION в Україні.


АТ Рувітекс Індастрі (Ruvitex Industry Corporation) знаходиться в Болгарії, м. Русе (велике портове місто) і є правонаступником виробництва з багатими традиціями, одного з найбільших переробників полівінілхлориду ПВХ для застосування в промисловості в країнах Центральної та Східної Європи - заводу "П. Карамінчев" (заснований в 1928 році).

У 2010 році компанією було введено в дію нове обладнання по виготовленню полівінілхлоридних мембран і виробництво перейшло з каландрового на більш сучасний і ефективний - екструзійний спосіб.

 

Виготовлення матеріалів екструзійним способом вигідно відрізняє ПВХ мембрани компанії RUVITEX високими якісними характеристиками і дозволяє отримати надійний і довговічний матеріал по найбільш прийнятною ціною.

Власний компаунд, вдосконалена технологія виробництва і багаторічний досвід дозволяють з'єднати три важливі параметри: якість, ціна і надійність.

Найбільші проекти сьогодні вибирають продукцію заводу RUVITEX. Наша продукція знаходить клієнтів там, де втілюють надійні рішення за оптимальною статті витрат. Особливо, це стосується великих проектів.

ПВХ мембрани RUVIMAT виробляються на сучасному німецькому обладнанні методом екструзії. Це дозволяє домогтися високої якості. Сприятливий інвестиційний клімат Болгарії, вигідне географічне положення між Європою і Азією, найнижчі операційні витрати в ЄС і низькі податки для підприємств сьогодні дають можливість отримати якісний продукт по найбільш прийнятною ціною.

Компанія Ruvitex Industry Corporation дозволяє найбільш вигідно працювати з представництвом заводу в Україні, минаючи посередницькі ланки дистриб'юторів, тим самим забезпечити прямі поставки за найпривабливішими цінами на продукцію для своїх клієнтів.

Висока якість і надійність сьогодні доводять ПВХ мембрани RUVIMAT на багатьох значущих об'єктах в Україні.
Центральні офіси компанії працюють в Києві і Дніпропетровську. Постійна наявність всієї лінійки продукції на складі забезпечує безперебійну оперативну роботу на об'єктах.


Для прямих замовників ми побудували мережу авторизованих підрядників практично в кожній області України. Авторизований підрядник проходить обов'язкове навчання монтажу ПВХ мембран RUVIMAT, має достатній досвід роботи з нашими матеріалами і спеціалізований інструмент для зварювання полімерних мембран RUVIMAT.


Співробітники представництва Ruvitex Industry Corpration на території України - ТОВ «Рувітекс Україна» готові надати інформаційну та технічну підтримку в реалізації проектів будь-якої складності із застосуванням гідроізоляційних мембран RUVIMAT.

  • 10 років гарантії на продукцію

  • екструзійний спосіб виробництва

  • Термін експлуатації продукції до 30 років

  • європейські стандарти якості

  • висока якість матеріалів

  • більше 50 років роботи з пластмасами

  • 12 млн кв. м покрівель покриті RUVIMAT

  • найбільший експортер у європі

Всі матеріали, розміщені на даному сайті, захищені законом про авторські права і є власністю
ТОВ «РУВІТЕКС УКРАЇНА»