ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ ОБ'ЄКТА

Компанія «Рувітекс Україна» виконує повну комплектацію покрівель, постачання тепло- і звукоізоляційних матеріалів, герметиків, покрівельних - гідроізоляційних матеріалів. Наш асортимент налічує десятки позицій і дозволяє здійснити пристрій покрівель та гідроізоляції найвищої якості. При цьому вся продукція відповідає найвищим вимогам і має необхідні на сьогоднішній день українські та європейські сертифікати.


Компанія ТОВ "Рувітекс Україна" пропонує вигідні умови поставки гідроізоляційних матеріалів.

Великий вибір, доступні цінові пропозиції на продаж оптом і в роздріб.

Для уточнення ціни, термінів доставки і оформлення замовлення зв'яжіться з нами зручним способом.


КРІПЛЕННЯ

Кріплення використовується для кріплення теплоізоляції, а також для кріплення покрівельної мембрани до несучої основи площині покрівлі (монолітна бетонна плита, профільний лист, дерево). Кріплення в профільний лист & ndash; саморіз з свердлом. Кріплення в бетон - забивний анкер, дюбель швидкого монтажу. Кріплення мембрани - дожимная тарілка зроблена з оцинкованої сталі (металева рондоль) і т.д. Весь цей асортимент та багато інших кріпильні матеріали представлений нашою компанією.

ВОДОСТОЧНІ ВОРОНКИ та НАКЛАДКИ

Водостічні покрівельні воронки використовуються для установки практично на кожному даху, з покрівельними пирогами будь-якого типу. Воронки виготовлені зі стійких до корозії, метео- та ударостыйких матеріалів, для плоскої покрівлі можуть бути укомплектовані обтискним фланцем з нержавіючої сталі або ж приварюється полімерним полотном.
Накладки для зовнішніх і внутрішніх кутів сірого кольору, використовують  для надійної герметизації кутів при створенні гомогенного покрівельного  покриття. 

УТЕПЛЮВАЧ PIR

ПІР плити (спінений поліізоціанурат) - найбільш технологічний сучасний спосіб забезпечити гарну теплоізоляцію покрівлі. Закриті газонаповнені капсули забезпечують найнижчий ((0,02 - 0,022 Вт/(м•K)) серед інших будівельних матеріалів коефіцієнт теплопровідності при мінімальній товщині і навантаженні на несучу конструкцію.

ГЕОТЕКСТИЛЬ

Неткане полотно геотекстилю забезпечує повноцінний захист шару гідроізоляції від механічних пошкоджень, а також виступає в ролі розділового шару. Сьогодні геотекстиль став необхідним компонентом пристрою сучасної покрівлі та фундаменту. 

МЕТАЛ З ПВХ НАПИЛЕННЯМ


Листи оцинкованої сталі (0,55 мм), з верхньої сторони ламіновані шаром ПВХ преміум якості (0,6 мм). Лист розрізається на смуги необхідної ширини і  застосовується для виготовлення профілів і всіляких металевих складових  покрівлі, в місцях примикання, на парапетах, вертикальних стінах, в  розжолобках, для створення закінчень покрівлі. 

ЄВРОПЕЙСЬКЕ ГЕРМЕТИКИ

Один з найбільш високотехнологічних матеріалів, який придбав популярність у професіоналів, завдяки своїй структурі - це рідкий пластик (ПВХ в розчині). Застосовується для додаткової герметизації зварних швів, кутів, примикань ПВХ мембрани з металевими деталями покрівлі при монтажі.