ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОЕКТУВАЛЬНИКІВ

ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОЕКТУВАЛЬНИКІВ

На сьогодні для мембран компанії "Рувітекс Україна" розроблені СОУ і кошторисні нормативи. Нормативи включені в кошторисні програмні комплекси АВК-5, ІВК, АС-4, АКР-2, Будівельні технології - Кошторис та інші.

Устрій покрівлі з ПВХ мембран

Полівінілхлоридна (ПВХ) мембрана хороша тим, що завдяки її застосуванню, потреба в додатковому гідроізоляційному шарі відпадає. А ще вона має чудовий якістю - термопластичностью. Це означає, що її шви легко можна запаяти за допомогою гарячого повітря.

Механічна система RUVITEX
Система Ruvitex Mechanically Fixed, Overlap System - це розроблене рішення для плоскої покрівлі, що підходить для ряду нових і реконструйованих будівель.

Вся продукція заводів Ruvitex Industry Corporation має європейські сертифікати, що підтверджують високу якість продукції, що дає впевненість клієнтам компанії в правильності і надійності свого вибору.

Офіційний представник заводів Ruvitex Industry Corporation ТОВ «Рувітекс Україна» пропонує ознайомитися з отриманими українськими сертифікатами, що підтверджують відповідність матеріалу вимогам ДСТУ Б В 2.7-101-2000 по системі УкрСЕПРО, відповідність матеріалів пожежної безпеки (що підтверджують протоколи пожежних випробувань) та відповідність медичним вимогам по безпеки МОЗ України.


Компанія ТОВ "Рувітекс Україна" пропонує вигідні умови поставки гідроізоляційних матеріалів.

Великий вибір, доступні цінові пропозиції на продаж оптом і в роздріб.

Для уточнення ціни, термінів доставки і оформлення замовлення зв'яжіться з нами зручним способом.