Екологія та стійкість

Екологія та стійкість

Екологія та стійкість є важливими питаннями для POLYFIN AG

Технічна та економічна компетентність компанії поєднується з обов'язком працювати на користь людей і вносити стійкий вклад у міцний та екологічно безпечний розвиток. Економіка та екологія є однаковими цілями в рамках корпоративної політики.

Завдяки продуктивності, гнучкості та відкритому діалогу компанія хоче переконати клієнтів, вона сприяє довгостроковому збереженню вартості будівель з фірмовою продукцією. Завдяки безперервному розвитку покрівельні та гідроізоляційні мембрани виробляються екологічно чистими. Продукція має дуже хорошу довгострокову стабільність навіть в екстремальних погодних умовах.

Для того, щоб надати клієнтам максимальну прозорість, для більшості продукції доступні EPD (декларації про продукти навколишнього середовища). Крім того, декілька продуктів оцінюються відповідно до критеріїв LEED та DGNB. FPO та ECB покрівельні та гідроізоляційні мембрани не містять ПВХ, пластифікаторів та галогенів.

Завдяки особливо важливому ноу-хау компанії та інноваційній силі, є рішення щодо захисту клімату та подоланню наслідків зміни клімату.

Зокрема, тривалий термін служби продукції сприяє гарному екологічному профілю. Нижча необхідна товщина матеріалу в порівнянні з бітумним ущільненням призводить до значного зменшення споживання ресурсів.