Утеплювач PIR

Утеплювач PIR

PIR (теплоізоляція на основі пенополіізоціанурата) – утеплювач нового покоління. Завдяки своїй унікальній структурі цей матеріал володіє одним з найнижчих показників теплопровідності серед всіх сучасних утеплювачів – λ25=0,020-0,023 Вт/м·К.

PIR (пінополіізоціанурат) – це полімер, споріднений PUR (пінополіуретану або ППУ), має закриту комірчасту структуру. Комірки наповнені газом низької теплопровідності (0,016 Вт/м·К). Це значення нижче теплопровідності повітря (0,0266 Вт/м·К), що і обумовлює відмінні теплоізоляційні характеристики PIR.

Але все ж структура PIR (пінополіізоціанурат) дещо відрізняється від PUR (пінополіуретану). Хімічні реакції, що супроводжують процес виробництва PIR, протікають при більш високих температурах, а співвідношення основних компонентів є дещо іншим – в результаті в структурі полімеру утворюються більш міцні, термостійкі зв'язку. Тому можна стверджувати, що PIR – більш міцна і вогнетривка різновид PUR, яка не підтримує горіння і самостійно затухає при відсутності джерела полум'я.

Ви можете придбати високоякісний утеплювач PIR, звернувшись до компанії "Рувитекс Україна"

Нічого не знайдено.